Draagvlak creëren, signaleren en verbinden!
Lees Rubens verhaal

Over newpublic

Newpublic is in 2010 opgericht vanuit de droom om jonge, talentvolle mensen in hun kracht te zetten en te werken aan hun persoonlijke groei. Om met hen veranderingen te realiseren die de overheid sterker maken.

Wat we doen

Newpublic versterkt op landelijke schaal gemeenten en overheden met jong talent dat we met uiterste zorg werven, selecteren en opleiden. Ambitieuze en betrokken WO-ers bieden we een uitgebreid en uniek traineeprogramma waarmee we hen de bagage meegeven om veranderingen in gang te kunnen zetten bij overheidsorganisaties. En waarmee ze zichzelf kunnen ontwikkelen tot gewilde professionals.

Onze filosofie

In de wijze waarop we deze mensen begeleiden naar beroepsveranderaar staat onze Durven, Doen en Delen filosofie centraal. Durf anders te kijken, behaal resultaten en deel je ideeën met enthousiasme zodat krachtige verbindingen ontstaan, binnen en buiten de organisatie. Dat is wat we hen meegeven.

Ons team

Met een team van acht medewerkers plaatsen we jaarlijks jong talent op meer dan honderd opdrachten binnen meer dan honderd gemeenten en andere overheidsorganisaties. Elke dag zetten circa vijftig trainees hun veranderkracht in om binnen en buiten die organisaties het verschil te maken.

Wouter Stoltz | Regiomanager w.stoltz@newpublic.nl | 06 - 54395701
Annemieke Diekman | Regiomanager a.diekman@newpublic.nl | 06-29070032
Sandra Bogerman | officemanager s.bogerman@newpublic.nl | 06 - 28195946
Berthe van Kesteren | Talentscout /Fieldmanager b.vankesteren@newpublic.nl | 06 - 49841394
Tiemen Storm | Salesmanager t.storm@newpublic.nl | 06 – 53816048
Isabel | Regiomanager i.hupkens@newpublic.nl | 06 - 29576453
Cynthia Wassens | Recruiter – Talentscout c.wassens@newpublic.nl | 06 – 13949489
Rebecca van de Lagemaat | Directeur r.vandelagemaat@newpublic.nl | 06-16866881
Mirelle van der Voort | Fieldmanager m.vandervoort@newpublic.nl | 06-21850504
Mathijs Adema | Finance & Control m.adema@newpublic.nl | 06 – 42117422
Mark van Bruxvoort | Marketing m.vanbruxvoort@newpublic.nl | 06 – 42288650

Ruben Heeze (26)
Studie: Geschiedenis, master Politiek
Waar: Gemeente Enschede
Opdracht: Visie Burgerparticipatie

Lees Rubens verhaal

Wiecher’s day at gemeente Waddinxveen

Dat je als trainee elke keer weer de durf opbrengt om de ‘domme’ vragen te stellen.

Lees verder