Voor een moderne overheid

De ambitie van Newpublic is de overheid versterken met jong talent. Dit doen we al 11 jaar en zo hebben we honderden jonge talenten een kickstart gegeven aan hun loopbaan met een traineeship van Newpublic. Onder de vleugels van Cohedron werkt Newpublic intensief samen met Wyzer. Beide organisaties hebben de ambitie om de overheid te helpen vernieuwen en medewerkers te blijven ontwikkelen.

Wat we doen

Wij versterken op landelijke schaal gemeenten en overheden met jong talent dat we met uiterste zorg werven, selecteren, trainen en begeleiden.

Onze filosofie

Wij geloven dat jong talent alleen kan opbloeien met de juiste training en begeleiding. En dat onze pioniers alleen het verschil kunnen maken als we jouw organisatie, doelen en wensen door en door kennen. Als we zorgen voor de perfecte match en intensief samenwerken.

Onze kracht

Inmiddels plaatsen we  jaarlijks meer dan honderd trainees bij gemeenten, provincies, ZBO’s en andere overheden. Wat zijn voor al deze organisatie belangrijke redenen om juist voor ons te kiezen?

  • Het selecteren, begeleiden en trainen van pioniers is onze specialiteit, al ruim 10 jaar.
  • We leveren geen trainees af. We leveren maatwerk en kunnen je op ieder onderdeel ontzorgen.
  • De trainees worden persoonlijk en inhoudelijk begeleid door gecertificeerde coaches.
  • Met ons unieke trainingsprogramma vergroot de trainee zijn pionierkracht en daarmee zijn toegevoegde waarde voor jouw organisatie.
  • De trainees zijn bij ons in dienst. En daarmee ligt het werkgeversrisico bij ons en de flexibiliteit bij jou.
  • De trainees kunnen uiteindelijk instromen op een formatieplaats.

Ons team

Dankzij ons team van veertien medewerkers kunnen onze trainees met hun pionierkracht het verschil maken. We stellen ze graag aan je voor:

Roos Doornenbal | Recruiter rdoornenbal@newpublic.nl | 06-41239520
Jules Fontein | Regiomanager jules.fontein@newpublic.nl | 06-29439147
Janna Bongers | Communicatie en marketing jbongers@newpublic.nl | 06-30981981
Michelle van Kempen | Regiomanager michelle.vankempen@newpublic.nl | 06-30148447
Rosemarijn Damen | Recruiter rosemarijn.damen@newpublic.nl | 06-39395602
Willemijn Noordman | Talentmanager w.noordman@newpublic.nl | 06-83300276
Marlous Torsing | Regiomanager m.torsing@newpublic.nl | 06-83213283
Niek Lebbink | Regiomanager n.lebbink@newpublic.nl | 06-14665631
Vincent de Gee | Manager v.degee@newpublic.nl | 06-46322000
Annemieke Diekman | Manager a.diekman@newpublic.nl | 06-29070032
Mirelle van der Voort | Talentmanager m.vandervoort@newpublic.nl | 06-21850504
Voorbeeldopdracht
Jelle Wytse de Boer & Gemeente Urk

SOCIAAL DOMEIN – Bij Urk is hij het gezicht als het gaat om onderwijs.

Lees verder