Over ons

Newpublic werd in 2010 opgericht door Mathijs, Rebecca en Mark vanuit hun droom om jonge, talentvolle mensen in hun kracht te zetten en te werken aan hun persoonlijke groei. Om met hen veranderingen te realiseren die de overheid sterker maken.

Wat we doen

Newpublic versterkt op landelijke schaal gemeenten en overheden met jong talent dat we met uiterste zorg werven, selecteren en opleiden. Ambitieuze en betrokken WO-ers bieden we een uitgebreid en uniek traineeprogramma waarmee we hen de bagage meegeven om veranderingen in gang te kunnen zetten bij overheidsorganisaties. En waarmee ze zichzelf kunnen ontwikkelen tot gewilde professionals.

Onze filosofie

Wij geloven dat jong talent alleen kan opbloeien met de juiste training en begeleiding. En dat onze pioniers alleen het verschil kunnen maken als we jouw organisatie, doelen en wensen door en door kennen. Als we zorgen voor de perfecte match en intensief samenwerken.

Ons team

Met een team van veertien medewerkers plaatsen we jaarlijks jong talent op een groot aantal interessante trainee-opdrachten binnen meer gemeenten en andere overheidsorganisaties in heel Nederland. Elke dag zetten de Newpublic- trainees hun veranderkracht in om binnen en buiten die organisaties het verschil te maken.

Stijn Zootjes | Regiomanager s.zootjes@newpublic.nl | 06-81213930
Merisa Smrkovic | Talent Scout m.smrkovic@newpublic.nl | 06-30896562
Vincent de Gee | Regiomanager v.degee@newpublic.nl | 06-46322000
Saskia van den Berge | Coach/Opleidingen s.vandenberge@newpublic.nl | 06-24886368
Pauline Peeters | Communicatie & marketing p.peeters@newpublic.nl | 06-28221850
Michel de Krieger | Directie Newpublic m.dekrieger@newpublic.nl | 06-46146606
Newpublic FotoBooth | #WhatYouSeeIsWhatYouGet Info@newpublic.nl | #nofilter
Annemieke Diekman | Regiomanager a.diekman@newpublic.nl | 06-29070032
Rozemarijn van Rossem | Talent Scout r.vanrossem@newpublic.nl | 06-18065168
Tiemen Storm | Directie Newpublic t.storm@newpublic.nl | 06-53816048
Mirelle van der Voort | Coach m.vandervoort@newpublic.nl | 06-21850504
Voorbeeldopdracht
Groen en fris. De perfecte match

Nadia Fievet werkt als regisseur openbare ruimte bij gemeente Waddinxveen.

Lees verder