Over ons

De ambitie van Newpublic is de overheid versterken met jong talent. Dit doen we al 11 jaar en zo hebben we honderden jonge talenten een kickstart gegeven aan hun loopbaan met een traineeship van Newpublic. Onder de vleugels van Cohedron werkt Newpublic intensief samen met Wyzer. Beide organisaties hebben de ambitie om de overheid te helpen vernieuwen en medewerkers te blijven ontwikkelen.

Wat we doen

Newpublic versterkt op landelijke schaal gemeenten en overheden met jong talent dat we met uiterste zorg werven, selecteren en opleiden. Ambitieuze en betrokken WO-ers bieden we een uitgebreid en uniek traineeprogramma waarmee we hen de bagage meegeven om veranderingen in gang te kunnen zetten bij overheidsorganisaties. En waarmee ze zichzelf kunnen ontwikkelen tot gewilde professionals.

Onze filosofie

Wij geloven dat jong talent alleen kan opbloeien met de juiste training en begeleiding. En dat onze pioniers alleen het verschil kunnen maken als we jouw organisatie, doelen en wensen door en door kennen. Als we zorgen voor de perfecte match en intensief samenwerken.

Ons team

Met ons vakkundige team plaatsen we jaarlijks jong talent op een groot aantal interessante trainee-opdrachten binnen meer gemeenten en andere overheidsorganisaties in heel Nederland. Elke dag zetten de Newpublic- trainees hun veranderkracht in om binnen en buiten die organisaties het verschil te maken.

Kom jij ons team versterken?

Newpublic groeit! Daarom zijn wij op zoek naar nieuwe interne collega’s. Herken jij jezelf in onze filosofie? Lijkt het je ontzettend leuk om je dagelijks in te zetten voor onze jong talenten bij overheidsorganisaties? En zit jij altijd vol goede ideeën om onze organisatie te helpen groeien? Solliciteer dan nu op één van de volgende vacatures:

Wil je meer weten over deze uitdagende functie? Neem dan contact met Tiemen Storm!

Marlous Torsing | Senior Recruiter m.torsing@newpublic.nl | 06-83213283
Amber Rademakers | Recruiter a.rademakers@newpublic.nl | 06-38942508
Niek Lebbink | Regiomanager n.lebbink@newpublic.nl | 06-14665631
Mariette Wijnstra | Recruiter m.wijnstra@newpublic.nl | 06-44205564
Julia Hondtong | Officemanager j.hondtong@newpublic.nl | 06-34455120
Stijn Zootjes | Regiomanager s.zootjes@newpublic.nl | 06-81213930
Vincent de Gee | Regiomanager v.degee@newpublic.nl | 06-46322000
Saskia van den Berge | Coach/Opleidingen s.vandenberge@newpublic.nl | 06-24886368
Newpublic FotoBooth | #WhatYouSeeIsWhatYouGet Info@newpublic.nl | #nofilter
Annemieke Diekman | Regiomanager a.diekman@newpublic.nl | 06-29070032
Tiemen Storm | Directeur Newpublic t.storm@newpublic.nl | 06-53816048
Mirelle van der Voort | Coach m.vandervoort@newpublic.nl | 06-21850504

Word jij onze senior recruiter?

Ga jij voor ons jong talent werven, selecteren, boeien en binden?

SOLLICITEER

Voorbeeldopdracht
Gemeente ‘s-Hertogenbosch & Dieke Hengelaar

Het leuke aan beleidswerk is dat je met veel mensen in contact komt ..

Lees verder