Over ons

Newpublic is een organisatie die trainee- en masterships aanbiedt bij de lokale overheid. Hiermee versterken wij de overheid met jong talent dat het verschil kan én wil maken. Dit doen wij al ruim elf jaar met veel succes. Wij werken onder de vleugels van Cohedron intensief samen met Wyzer om op die manier te overheid te versterken en te vernieuwen.

Wat we doen

Newpublic versterkt op landelijke schaal overheidsorganisaties met jong talent. Wij hebben een uniek werk- en leertraject ontwikkeld waarin wij jong talent met uiterste zorg werven, selecteren en opleiden. Ons traineeprogramma biedt ambitieus en betrokken talent de kans om zichzelf te ontwikkelen tot young professionals binnen de publieke sector. Zij krijgen de juiste tools aangereikt om de overheid te helpen met de vele veranderopgaven die momenteel gaande zijn. Op die manier dragen wij bij aan de totstandkoming van een moderne overheid die toekomstbestendig is.

Onze filosofie

Wij geloven dat men moet veranderen om vooruit te kunnen komen. Met andere woorden, verbetering vereist verandering! Onze trainees hebben een frisse blik en beschikken over de juiste vaardigheden en de juiste competenties om die verandering in gang te zetten. Deze vaardigheden en competenties ontwikkelen zij verder in ons opleidingsprogramma. Wij hechten hierbij veel waarde aan de persoonlijke ontwikkeling van ons interne team en van onze trainees. Op deze manier zorgen wij ervoor dat wij het beste uit onszelf halen. Alleen zo kunnen wij bijdragen aan de totstandkoming van een moderne overheid. Dit kunnen wij alleen bereiken door een vruchtbare en intensieve samenwerking met de overheidsorganisaties en door de juiste begeleiding te bieden aan onze trainees. Dit kunnen wij en dit doen wij!

Ons team

Met ons vakkundig team plaatsen wij jaarlijks jong talent op een groot aantal uitdagende functies bij verschillende overheidsorganisatie op landelijke schaal. Wij slagen hierin, omdat wij passie hebben voor wat wij doen en omdat wij streven naar een perfecte match tussen trainee en overheidsorganisatie. Wij doen hier altijd ons uiterste best voor. Maak kennis met ons team!

Willemijn Noordman | Fieldmanager w.noordman@newpublic.nl | 06-83300276
Pauline Peeters | Medewerker Communicatie p.peeters@newpublic.nl | 06-28221850
Marlous Torsing | Senior Recruiter m.torsing@newpublic.nl | 06-83213283
Amber Rademakers | Recruiter a.rademakers@newpublic.nl | 06-38942508
Niek Lebbink | Regiomanager n.lebbink@newpublic.nl | 06-14665631
Mariette Wijnstra | Recruiter m.wijnstra@newpublic.nl | 06-44205564
Julia Hondtong | Officemanager j.hondtong@newpublic.nl | 06-34455120
Stijn Zootjes | Regiomanager s.zootjes@newpublic.nl | 06-81213930
Vincent de Gee | Regiomanager v.degee@newpublic.nl | 06-46322000
Saskia van den Berge | Coach/Opleidingen s.vandenberge@newpublic.nl | 06-24886368
Newpublic FotoBooth | #WhatYouSeeIsWhatYouGet Info@newpublic.nl | #nofilter
Annemieke Diekman | Regiomanager a.diekman@newpublic.nl | 06-29070032
Tiemen Storm | Directeur Newpublic t.storm@newpublic.nl | 06-53816048
Mirelle van der Voort | Coach m.vandervoort@newpublic.nl | 06-21850504
Voorbeeldopdracht
Groen en fris. De perfecte match

Nadia Fievet werkt als regisseur openbare ruimte bij gemeente Waddinxveen.

Lees verder